Pat a Mat v muzeum Grevin

Pat a Mat v muzeum Grevin
Novou interaktivní výstavu věnovanou světu dvou legendárních postaviček Pata a Mata uvádí muzeum voskových figurín Grévin Praha.

Pro více informací klikněte zde.

Bob a Bobek v časopise Katka

Bob a Bobek v časopise Katka
V novém čísle časopisu Katka můžete najít samolepky Boba a Bobka s vánoční tématikou.

Pat a Mat ve filmu

Pat a Mat ve filmu
40 LET NEJLEPŠÍ PŘÁTELÉ! ...A JE TO!
Známí nešikové oslavili 40 let od svého vzniku na stříbrném plátně a teď k vám zamířili na DVD! Tentokrát se utkají se zákeřným kaktusem, suchým stromem nebo se rozhodnou „zvelebit" svůj příbytek originálními úpravami. A jelikož jsme ve 21. století a všude se propaguje zdravý styl života, i „ajeťáci" se pokusí dostat do kondice protáhnutím svých těl na rotopedu. Jak se jim to povede? To se můžete dozvědět na www.magicbox.cz.

Soutěž o komiks Bob a Bobek hrají hokej

Soutěž o komiks Bob a Bobek hrají hokej
Galerie Středočeského kraje, kde právě probíhá výstava toho nejlepšího z děl Vladimíra Jiránka, připravila soutěž o 3 ks komiksů Bob a Bobek hrají hokej.
Více na stránkách www.child.cz .

Výstava Vladimíra Jiránka HUMOR

Výstava Vladimíra Jiránka HUMOR
Galerie Středočeského kraje zahájila retrospektivní výstavu "Humor" Vladimíra Jiránka. Na vernisáž dorazila muzikálová zpěvačka Michaela Nosková a také hejtman Středočeského kraje Miloš Petera, který převzal nad výstavou záštitu.
Od července do října budou v prostorách vizuálních heren k vidění originální kresby z Jiránkova celoživotního díla. První část unikátní výstavy je věnována tvorbě pro děti a mládež, ve které dominují loutky známých kutilů Pat a Mat a příběhy Králíků z klobouku - Bob a Bobek. Druhá část vystavuje výběr těch nejlepších kreslených vtipů, včetně unikátních barevných maleb, které byly pro Jiránkovu tvorbu opravdu výjimečné. Návštěvník může shlédnout na plátně několik příběhu Boba a Bobka, ale také se dozvědět, jak se připravují příběhy Pata a Mata. Děti i dospělí si můžou vyzkoušet kresbu světelným paprskem na Light Art tabuli.

Výstavu můžeme jen doporučit, nudit se rozhodně nebudete.

Váš Bob a Bobek

Více informací o výstavě naleznete na http://www.gask.cz/cs/vystavy/vladimir-jiranek-humor